9 Eylül 2012 Pazar

LATELY ON THE NET!

Herkese iyi pazarlar...
Son zamanlarda internette gözüme çarpan ecesalici feature'larını paylaşmak istedim. İlki vogue.com.tr ' de.. Tam tarihini bilmiyorum ama Blake Lively ile ilgili bir dosya hazırlamışlar, ve asit sarısı, limon sarısı ve neon sarı parçaların arasına ecesalici bustiyerli şifon elbiseyi de eklemişler. İşte sayfanın linki:


Hello everyone...
Here are some recent internet features of ecesalici pieces. First one is at vogue.com.tr .. I don't know the exact date for it, but in this recent feature, vogue is referencing Blake Lively's style, especially focusing on the color yellow, neon yellows, acid yellow, and lemon color. And there comes the ecesalici leather and chiffon dress. And here is the link for it:
linkinden de satın alabilirsiniz...İkinci internet haberimiz elele.com.tr 'den. Zıt kutuplar haberindeki kombine biz bayıldık!! İşte linki:

http://www.elele.com.tr/zit-kutuplar-FotoGaleriDetay/277.aspx

The second feature is on elele.com.tr . We loved what they did on styling our dress!! Here is the link for it:


linkinden de satın alabilirsiniz.


Sonuncu paylaşımımız ise thefancy.com 'dan. Bu siteyi duymuşsunuzdur, son zamanlarda ecesalici asimetrik etek ve gömleğin bulunduğu ve styletao' nun çektiği bir fotoğraf bir hayli paylaşılmış durumda. İşte linki:


And the last one is from thefancy.com . Well our asymmetric skirt and blue top is very popular down there right now. Photo by style tao herself. And here is the link:
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder